. .
شبکه اجتمایی
شبکه اجتمایی
شبکه اجتمایی
چهارشنبه 21 آذر 1397   06:36:05

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

اخرین اخبار
1397/9/12 دوشنبه

برگزاری دومین دوره مسابقه عکاسی شهروندی «پاییز برگریز»

مدیر عامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: دومین دوره مسابقه عکاسی پاییز برگریز با هدف ثبت زیبایی های فصل خزان در بوستان‌ها و معابر شهری قم برگزار می شود.

به گزارش شهرنیوز؛ پیام جوادیان با اشاره به برگزاری اولین دوره مسابقه شهروندی عکاس پاییز برگریز در سال ٩٦ گفت: سال گذشته اولین دوره مسابقه عکاسی در دو بخش آماتور و حرفه ای برگزار و بیش از ١٢٠٠ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.
مدیر عامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با بیان اینکه این مسابقه امسال منحصرا  در بخش شهروندی برگزار خواهد شد، گفت: وجود برگ‌های پایيزی در فضاهای شهری با ايجاد طيفی وسيع از رنگ‌ها به عنوان جلوه‌های بصری در بوستان‌ها و معابر شهری محسوب می‌شوند و امسال نیز با برنامه ریزی‌های صورت پذیرفته فضا سازی لازم برای بهرمندی شهروندان از این زیبایی ها  انجام شده است.
وی با اشاره به اسامی ١٣ بوستان شاخص شهری برای اجرای طرح "فرش خزان" گفت: در این راستا در منطقه یک بوستان مهدی(عج) و كودك، در منطقه دو بوستان امام رضا(ع) و صبا، در منطقه سه بوستان شهيد بنيادی، در منطقه چهار بوستان علوی، در منطقه پنج بوستان وليعصر(عج) و بصيرت، در منطقه ٦ بوستان زنگاركی و گل نرگس در منطقه هفت بوستان صدر و در منطقه هشت بوستان انقلاب اسلامی و پرديس برای این فضاسازی و اجرای طرح "فرش خزان" انتخاب شده‌اند که شهروندان علاوه بر معابر شهری می توانند در این بوستان ها نیز به ثبت تصاویر و شرکت در مسابقه اقدام کنند.
جوادیان افزود: مهلت ارسال آثار جهت شرکت در دومین دوره مسابقه شهروندی «پاییز برگریز» تا ٣٠ آذرماه خواهد بود و علاقه مندان می توانند جهت اطلاع از شرایط و مشاهده فراخوان به درگاه اینترنتی سازمان به نشانی www.QOMparks.ir مراجعه نمایند.
منبع خبر: اداره کل ارتباطات وبین الملل شهرداری قم
بازدید این خبر: 85

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شهرداری قم می باشد.