. .
شبکه اجتمایی
شبکه اجتمایی
شبکه اجتمایی
چهارشنبه 23 آبان 1397   02:16:45

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

اخرین اخبار
1397/8/15 سه‌شنبه

تکميل رمپ و لوپ A پل 9 دی تا دو ماه آينده

مديرکل نظارت بر پروژه‌های عمرانی و ساختمانی شهرداری قم از تکميل رمپ و لوپ A پل 9 دی تا دو ماه آينده خبر داد.


به گزارش شهرنيوز، عباس حلوائي‌زاده با اشاره به آخرين وضعيت احداث رمپ‌ و لوپ‌های پل 9 دی اظهار کرد: پيمانی با رقم 7.8 ميليارد تومان با سازمان توسعه و عمران شهرداری مبنی بر تکميل رمپ و لوپ A  پل 9 دی منعقد شده است.
وی گفت: براساس اين قرارداد مسيرهای دسترسی از ميدان سپاه به سمت بلوار امام رضا، از بلوار امام رضا به سمت منطقه دو، از سمت منطقه دو به سمت بلوار امام‌ رضا و از سمت بلوار امام رضا به سمت ميدان سپاه تامين می شود.
مديرکل نظارت بر پروژه‌های عمرانی و ساختمانی شهرداری قم با تاکيد بر اينکه اين پروژه در حال حاضر 90 درصد پيشرفت فيزيکی دارد، افزود: اميدواريم تا دو ماه آينده پروژه تکميل شده و در اختيار مردم قرار گيرد.
وی عمده عمليات‌های اين پروژه را احداث شمع‌ها، سرشمع‌ها، ستون‌ها و احداث تابليه پل‌ها ذکر کرد و گفت: کل حجم مصرفی بتن اين پروژه 7 هزار مترمکعب و آرماتور مورد استفاده در پروژه 700 تن بوده است.
حلوائي‌زاده کل سطح عرشه اين بخش پروژه را 7 هزار و 500 مترمربع دانست و گفت: وزن کابل مصرفی در اين پروژه نيز 41 تن بوده است.
وی با بيان اينکه رمپ و لوپ D پروژه نيز که معارض با پمپ بنزين است در دستور کار شهرداری قرار دارد، افزود: طراحی‌های اين بخش در حال تکميل است و در صورت جابجايی معارض عمليات اجرايی آغاز خواهد شد.

 
منبع خبر: اداره کل ارتباطات و بین الملل شهرداری قم
بازدید این خبر: 199

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شهرداری قم می باشد.