. .
شبکه اجتمایی
شبکه اجتمایی
شبکه اجتمایی
چهارشنبه 21 آذر 1397   06:34:42

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

اخرین اخبار
1397/7/18 چهارشنبهمدير امور قراردادها و پيمانهای شهردرای قم خبر داد:

اطلاع‌رسانی معاملات عمده شهرداری قم از طریق درگاه اینترنتی و شبکه‌های مجازی

مدير امور قراردادها و پيمانهای شهرداری قم از اطلاع‌رسانی آگهی معاملات عمده شهرداری قم از طریق درگاه اینترنتی و شبکه‌های مجازی شهرداری قم خبر داد.

به گزارش شهرنیوز؛ حامد یاوری‌فر با اشاره به انجام معاملات عمده شهرداری قم شامل مناقصات، مزایدات، فراخوان‌ها و حراج‌ها عنوان کرد: این معاملات در حوزه‌های مختلف املاک و دارائی‌ها، شهرسازی و معماری، امور خدمات شهری و همچنین امور حوزه حمل و نقل و ترافیک و ... صورت می‌پذیرد.

وی با بیان اینکه طبق قانون اطلاع‌رسانی این معاملات بایستی در روزنامه‌های کثیرالانتشار صورت پذیرد اضافه کرد: به منظور آگاهی بیشتر فعالان حوزه‌های مختلف و اطلاع‌رسانی بهتر این دست معاملات، با هماهنگی صورت گرفته علاوه بر درج آگهی این معاملات در درگاه الکترونیکی امور پیمان‌ها و پرتال شهرداری قم، در شبکه‌های مجازی رسمی شهرداری قم نیز منتشر شده و به آگاهی عمومی رسانده می‌گردد.

مدير امور قراردادها و پيمانهای شهرداری قم نشانی اینترنتی درگاه الکترونیکی امور پیمان‌ها در پرتال شهرداری قم را Peyman.Qom.ir معرفی کرد و گفت: اسناد و سایر اطلاعات معاملات نیز از طریق این درگاه در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.

وی در پایان یادآور شد: کانال اطلاع‌رسانی رسمی شهرداری قم "شهر من" در پیام‌رسان ایتا به نشانی https://eitaa.com/shahreman_Qom نیز از این پس آگهی معاملات عمده شهرداری قم را منتشر خواهد کرد.
منبع خبر: اداره کل ارتباطات و بین الملل شهرداری قم
بازدید این خبر: 221

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شهرداری قم می باشد.